#

Kuruluşumuzun ilk gününden beri kaliteli hizmet ilkesiyle yola çıkan EKİZLER YAY 1997 yılında Konya’da faaliyete başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana üstün ve özverili hizmetle kaliteden taviz vermeyen teknolojiyi yakından takip eden firmamız yıllık 50.000.000 adet yay üretebilme kapasitesine sahiptir.

EKİZLER YAY; 25 yıllık deneyimi, profesyonel kadrosu, üstün tasarım gücü, son teknoloji CNC makine parkuru, kalite kontrol laboratuvarı ve zengin malzeme stoğu ile sektöründe söz sahibi sayılı firmalar arasında yerini almaktadır.

Firmamızda en son ileri teknoloji CNC tezgâhlar ile her türlü endüstriyel uygulamalar için 0.20 mm den 6.00 mm tel çapına ISO 9001 ve Military test sertifikalı telleriyle, soğuk sarımlı Basma yaylar, Çekme ve Kurma Yaylar, çok çeşitli Form yaylar, Kare ve Dikdörtgen Kesitli Yaylar, Tel form ve Segmanların üretimini gerçekleştirmekteyiz.
EKİZLER YAY Savunma sanayi, Havacılık, Beyaz eşya, Medikal, Otomotiv, Enerji, Elektronik gibi çeşitli sektörlere, yayların çalışma alanıyla ilgili mesafe bilgileri, çevrim ömrü beklentisi, korozyon direnci gereksinimleri, ortam yüksek/düşük sıcaklıkta çalışma vb. talepleri son derece deneyimli çalışanlardan oluşan ekibi ile Ar-ge desteği sunmaktadır.

Share: