<<  Kurumsal  >>

EKİZLER YAY SANAYİ; Konya'da 1997 yılından günümüze yay imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu günden itibaren yay imalatı konusunda üretim yapan firmamız uzman kadrosuyla makine parkurunu genişleterek üretime devam etmiştir

İmalat ve Teslimatta uzman ekibi size güven verecektir. Hizmet ve ürün kalitesini en üst seviyede tutmakta olan firmamız, çelik, metal ve krom yay'a olan ihtiyaç ve taleplerinize ekonomik ve çabuk çözümler sunmaktadır.

İmalat ve Pazarlamasını yaptığımız yaylar arasında;

Fren yayları, pabuç yayları, baskı yayları, çekme yayları, kurma yayları, telform yayları, hava filtre kilitleri, tambolin yayları, zemberek yaylar, sübap yayları, telform yaylar, pin yaylar, firkete yaylar, makina yayları, Tarım ve zirai alet yayları, elektrik ve elektronik sektörü yayları, otomotiv ve tekstil sektörü yayları, savunma ve inşaat sektörü yayları ile diğer yay çeşitler yer almaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Misyon ;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Vizyon ;;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Kalite;

Yapılan işlerde kullanılan malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol gibi denetimlerden geçerek uzun ömürlü, sağlam ve kaliteli ürünler üretmek, kalite politikamızdır.

EKİZLER YAY SANAYİ  Tüm Hakları Saklıdır.
bilgi@ekizleryay.com
GSM : 0 533 660 75 80
Tel : 0 332 251 53 14